ER1641-154KR
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ER1641-154KR
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 150UH 140MA 4.1 OHM TH
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
  • Message
Specifications of ER1641-154KR
Part Number ER1641-154KR Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 150UH 140MA 4.1 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant