EMI0805R-150
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: EMI0805R-150
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FERRITE BEAD 150 OHM 0805 1LN
Datasheets: EMI0805R-150.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of EMI0805R-150
Part Number EMI0805R-150 Manufacturer API Delevan
Description FERRITE BEAD 150 OHM 0805 1LN Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 576362 pcs Data sheet EMI0805R-150.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
EMI0603R-68
EMI0603R-68
Manufacturers: API Delevan
Description: FERRITE BEAD 68 OHM 0603 1LN
In stock: 478893 pcs
Download: EMI0603R-68.pdf
RFQ
EMI0805R-1500
EMI0805R-1500
Manufacturers: API Delevan
Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN