DC780-824K
API DelevanAPI Delevan
DC780-824K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC780-824K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 820UH 1.3A 590 MOHM TH
Datasheets: DC780-824K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of DC780-824K
Part Number DC780-824K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 820UH 1.3A 590 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant