DC780-273K
API DelevanAPI Delevan
DC780-273K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC780-273K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 27UH 5.5A 26 MOHM TH
Datasheets: DC780-273K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of DC780-273K
Part Number DC780-273K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 27UH 5.5A 26 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant