DC630R-392M
API DelevanAPI Delevan
DC630R-392M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC630R-392M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.9UH 12.3A 6 MOHM TH
Datasheets: DC630R-392M.pdf
  • Message
Specifications of DC630R-392M
Part Number DC630R-392M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.9UH 12.3A 6 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant