DC630-684K
API DelevanAPI Delevan
DC630-684K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC630-684K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 680UH 1.42A 468 MOHM
Datasheets: DC630-684K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of DC630-684K
Part Number DC630-684K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 680UH 1.42A 468 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant