5022R-822H
API DelevanAPI Delevan
5022R-822H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-822H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 8.2UH 748MA 600 MOHM
Datasheets: 1.5022R-822H.pdf2.5022R-822H.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-822H
Part Number 5022R-822H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 8.2UH 748MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant