5022R-754J
API DelevanAPI Delevan
5022R-754J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-754J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM
Datasheets: 1.5022R-754J.pdf2.5022R-754J.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-754J
Part Number 5022R-754J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant