5022R-684H
API DelevanAPI Delevan
5022R-684H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-684H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM
Datasheets: 1.5022R-684H.pdf2.5022R-684H.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-684H
Part Number 5022R-684H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant