5022R-682H
API DelevanAPI Delevan
5022R-682H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-682H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
Datasheets: 1.5022R-682H.pdf2.5022R-682H.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-682H
Part Number 5022R-682H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant