5022R-564J
API DelevanAPI Delevan
5022R-564J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-564J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM
Datasheets: 1.5022R-564J.pdf2.5022R-564J.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-564J
Part Number 5022R-564J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant