5022R-362F
API DelevanAPI Delevan
5022R-362F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-362F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.6UH 415MA 2.15 OHM
Datasheets: 5022R-362F.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-362F
Part Number 5022R-362F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.6UH 415MA 2.15 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant