5022R-333J
API DelevanAPI Delevan
5022R-333J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-333J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 33UH 337MA 3 OHM SMD
Datasheets: 1.5022R-333J.pdf2.5022R-333J.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-333J
Part Number 5022R-333J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 33UH 337MA 3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant