5022R-223G
API DelevanAPI Delevan
5022R-223G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-223G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22UH 368MA 2.5 OHM SMD
Datasheets: 1.5022R-223G.pdf2.5022R-223G.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-223G
Part Number 5022R-223G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22UH 368MA 2.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant