5022R-183H
API DelevanAPI Delevan
5022R-183H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-183H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM
Datasheets: 1.5022R-183H.pdf2.5022R-183H.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-183H
Part Number 5022R-183H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant