5022R-133J
API DelevanAPI Delevan
5022R-133J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-133J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD
Datasheets: 5022R-133J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of 5022R-133J
Part Number 5022R-133J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant