5022-684J
API DelevanAPI Delevan
5022-684J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-684J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM
Datasheets: 5022-684J.pdf
  • Message
Specifications of 5022-684J
Part Number 5022-684J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 65339 pcs Data sheet 5022-684J.pdf
Related Products
5022-751H
5022-751H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 750NH 1.425A 180 MOHM
In stock: 40270 pcs
Download: 5022-751H.pdf
RFQ
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD
Download: 5022-683H.pdf
RFQ
5022-684F
5022-684F
Description: FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM
Download: 5022-684F.pdf
5022-751J
5022-751J
Download: 5022-751J.pdf
Download: 5022-683J.pdf
5022-751G
5022-751G
Download: 5022-751G.pdf
Download: 5022-684G.pdf
Download: 5022-751F.pdf
Description: FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year