5022-682H
API DelevanAPI Delevan
5022-682H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-682H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
Datasheets: 1.5022-682H.pdf2.5022-682H.pdf
  • Message
Specifications of 5022-682H
Part Number 5022-682H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 42710 pcs Data sheet 1.5022-682H.pdf2.5022-682H.pdf
Related Products
5022-683F
5022-683F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD
In stock: 20650 pcs
Download: 5022-683F.pdf
RFQ
5022-683H
5022-683H
Manufacturers: API Delevan
Download: 5022-683H.pdf
RFQ
Description: FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM