5022-563J
API DelevanAPI Delevan
5022-563J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-563J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD
Datasheets: 5022-563J.pdf
  • Message
Specifications of 5022-563J
Part Number 5022-563J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 60032 pcs Data sheet 5022-563J.pdf
Related Products
5022-564J
5022-564J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM
In stock: 60451 pcs
Download: 5022-564J.pdf
RFQ
5022-564G
5022-564G
Manufacturers: API Delevan
Download: 5022-564G.pdf
RFQ
5022-563F
5022-563F
Description: FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD
Download: 5022-563F.pdf
Description: FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
Download: 5022-621F.pdf
5022-564H
5022-564H
Download: 5022-564H.pdf
Download: 5022-563G.pdf
Description: FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM
Download: 5022-563H.pdf
Download: 5022-562J.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year