5022-474H
API DelevanAPI Delevan
5022-474H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-474H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM
Datasheets: 1.5022-474H.pdf2.5022-474H.pdf
  • Message
Specifications of 5022-474H
Part Number 5022-474H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 39292 pcs Data sheet 1.5022-474H.pdf2.5022-474H.pdf
Related Products
5022-474F
5022-474F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM
In stock: 18927 pcs
Download: 5022-474F.pdf
RFQ
5022-474G
5022-474G
Manufacturers: API Delevan
Download: 5022-474G.pdf
RFQ
Description: FIXED IND 47UH 351MA 2.75 OHM
Download: 5022-473F.pdf
5022-511H
5022-511H
Description: FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM
Download: 5022-511H.pdf
Download: 5022-473H.pdf
Download: 5022-511G.pdf
5022-511J
5022-511J
Download: 5022-511J.pdf
Download: 5022-473J.pdf
Description: FIXED IND 5.1UH 1.04A 300 MOHM
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year