5022-244H
API DelevanAPI Delevan
5022-244H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-244H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM
Datasheets: 1.5022-244H.pdf2.5022-244H.pdf
  • Message
Specifications of 5022-244H
Part Number 5022-244H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 45819 pcs Data sheet 1.5022-244H.pdf2.5022-244H.pdf
Related Products
5022-271J
5022-271J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 270NH 2.285A 70 MOHM
In stock: 55288 pcs
Download: 5022-271J.pdf
RFQ
5022-243H
5022-243H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 24UH 368MA 2.5 OHM SMD
Download: 5022-243H.pdf
RFQ
5022-244F
5022-244F
Description: FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM
Download: 5022-244F.pdf
Description: FIXED IND 2.7UH 550MA 1.2 OHM
Download: 5022-272F.pdf
Download: 5022-271H.pdf
5022-244G
5022-244G
Download: 5022-244G.pdf
Download: 5022-243G.pdf
Download: 5022-243J.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year