5022-183H
API DelevanAPI Delevan
5022-183H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-183H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM
Datasheets: 1.5022-183H.pdf2.5022-183H.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of 5022-183H
Part Number 5022-183H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 47450 pcs Data sheet 1.5022-183H.pdf2.5022-183H.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
5022-184J
5022-184J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 180UH 224MA 6.75 OHM
In stock: 68701 pcs
Download: 5022-184J.pdf
RFQ
5022-184G
5022-184G
Manufacturers: API Delevan
Download: 5022-184G.pdf
RFQ
Description: FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM
Download: 5022-183J.pdf
5022-184F
5022-184F
Download: 5022-184F.pdf
Description: FIXED IND 200NH 2.79A 47 MOHM
Download: 5022-201F.pdf
5022-184H
5022-184H
Download: 5022-184H.pdf
Description: FIXED IND 1.8UH 755MA 650 MOHM
Download: 5022-182G.pdf
Download: 5022-182H.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year