4590-153J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 4590-153J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 5.76A 20 MOHM TH
Datasheets: 4590-153J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of 4590-153J
Part Number 4590-153J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 5.76A 20 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 35870 pcs Data sheet 4590-153J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
4590-125K
4590-125K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 1.2MH 825MA 977 MOHM
In stock: 41339 pcs
Download: 4590-125K.pdf
RFQ
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 15UH 5.76A 20 MOHM TH
Download: 4590-153K.pdf
RFQ
4590-156J
4590-156J
Description: FIXED IND 15MH 250MA 10.7 OHM TH
Download: 4590-156J.pdf
Description: FIXED IND 12MH 265MA 9.34 OHM TH
Download: 4590-125J.pdf
Description: FIXED IND 1.5MH 750MA 1.18 OHM
Description: FIXED IND 150UH 2.27A 129 MOHM