3094-102GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3094-102GS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD
Datasheets: 3094-102GS.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 3094-102GS
Part Number 3094-102GS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant