1812R-822G
API DelevanAPI Delevan
1812R-822G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-822G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM
Datasheets: 1812R-822G.pdf
  • Message
Specifications of 1812R-822G
Part Number 1812R-822G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 50314 pcs Data sheet 1812R-822G.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812R-822K
1812R-822K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM