1812R-682F
API DelevanAPI Delevan
1812R-682F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-682F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM
Datasheets: 1812R-682F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-682F
Part Number 1812R-682F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant