1812R-393G
API DelevanAPI Delevan
1812R-393G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-393G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD
Datasheets: 1812R-393G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-393G
Part Number 1812R-393G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 49137 pcs Data sheet 1812R-393G.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812R-393J
1812R-393J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD
In stock: 116061 pcs
Download: 1812R-393J.pdf
RFQ
1812R-393H
1812R-393H
Manufacturers: API Delevan
Download: 1812R-393H.pdf
RFQ
1812R-393K
1812R-393K