1812R-122G
API DelevanAPI Delevan
1812R-122G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-122G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
Datasheets: 1812R-122G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-122G
Part Number 1812R-122G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant