1812R-102G
API DelevanAPI Delevan
1812R-102G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-102G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
Datasheets: 1812R-102G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-102G
Part Number 1812R-102G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 41196 pcs Data sheet 1812R-102G.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812R-103H
1812R-103H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
In stock: 81477 pcs
Download: 1812R-103H.pdf
RFQ
1812R-101K
1812R-101K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM