1812-562J
API DelevanAPI Delevan
1812-562J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812-562J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Datasheets: 1812-562J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of 1812-562J
Part Number 1812-562J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 85769 pcs Data sheet 1812-562J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812-563J
1812-563J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
In stock: 75839 pcs
Download: 1812-563J.pdf
RFQ
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
Download: 1812-561J.pdf
RFQ
1812-562G
1812-562G
Description: FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Download: 1812-562G.pdf