1812-104J
API DelevanAPI Delevan
1812-104J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812-104J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
Datasheets: 1812-104J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of 1812-104J
Part Number 1812-104J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 84029 pcs Data sheet 1812-104J.pdf
Related Products
1812-105F
1812-105F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 1MH 55MA 60 OHM SMD
In stock: 21928 pcs
Download: 1812-105F.pdf
RFQ
1812-104K
1812-104K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD