1812-102J
API DelevanAPI Delevan
1812-102J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812-102J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
Datasheets: 1812-102J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of 1812-102J
Part Number 1812-102J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 74181 pcs Data sheet 1812-102J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812-101K
1812-101K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM
In stock: 123306 pcs
Download: 1812-101K.pdf
RFQ
1812-102F
1812-102F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
Download: 1812-102F.pdf
RFQ
Download: 1812-102K.pdf
1812-103J
1812-103J
Description: FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
Download: 1812-103J.pdf
1812-103H
1812-103H
Download: 1812-103H.pdf
1812-103G
1812-103G
Download: 1812-103G.pdf
Download: 1812-103F.pdf
Download: 1812-102H.pdf
Download: 1812-101J.pdf
Download: 1812-102G.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year