1641R-564J
Product Overview
Part Number: 1641R-564J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 560UH 90MA 10.5 OHM TH
  • Message
Specifications of 1641R-564J
Part Number 1641R-564J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 560UH 90MA 10.5 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant