1641R-392H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1641R-392H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.9UH 455MA 400 MOHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
  • Message
Specifications of 1641R-392H
Part Number 1641R-392H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.9UH 455MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 71231 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1641R-392J
1641R-392J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 3.9UH 455MA 400 MOHM
In stock: 98519 pcs
Download:
RFQ
1641R-391J
1641R-391J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 390NH 680MA 180 MOHM
Download:
RFQ
1641R-393K
1641R-393K
Description: FIXED IND 39UH 209MA 1.93 OHM TH