1210R-822F
API DelevanAPI Delevan
1210R-822F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1210R-822F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
Datasheets: 1210R-822F.pdf
  • Message
Specifications of 1210R-822F
Part Number 1210R-822F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant