1210R-333J
API DelevanAPI Delevan
1210R-333J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1210R-333J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Datasheets: 1210R-333J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of 1210R-333J
Part Number 1210R-333J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 123503 pcs Data sheet 1210R-333J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1210R-390J
1210R-390J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
In stock: 109371 pcs
Download: 1210R-390J.pdf
RFQ
1210R-390K
1210R-390K
Manufacturers: API Delevan
Download: 1210R-390K.pdf
RFQ
1210R-333G
1210R-333G
Description: FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Download: 1210R-333G.pdf
1210R-333K
1210R-333K
Download: 1210R-333K.pdf
1210R-333H
1210R-333H
Download: 1210R-333H.pdf
1210R-332K
1210R-332K
Description: FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM