1210R-182G
API DelevanAPI Delevan
1210R-182G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1210R-182G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM
Datasheets: 1210R-182G.pdf
  • Message
Specifications of 1210R-182G
Part Number 1210R-182G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant