1210R-153F
API DelevanAPI Delevan
1210R-153F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1210R-153F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD
Datasheets: 1210R-153F.pdf
  • Message
Specifications of 1210R-153F
Part Number 1210R-153F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 49111 pcs Data sheet 1210R-153F.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1210R-180K
1210R-180K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 18NH 821MA 180 MOHM
In stock: 116551 pcs
Download: 1210R-180K.pdf
RFQ
1210R-153H
1210R-153H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD
Download: 1210R-153H.pdf
RFQ
1210R-151K
1210R-151K
Description: FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM
Download: 1210R-151K.pdf
1210R-152F
1210R-152F
Description: FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM
Download: 1210R-152F.pdf
1210R-153J
1210R-153J
Download: 1210R-153J.pdf
1210R-152K
1210R-152K
Download: 1210R-152K.pdf
1210R-152J
1210R-152J
Download: 1210R-152J.pdf
1210R-153K
1210R-153K