1210R-120J
API DelevanAPI Delevan
1210R-120J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1210R-120J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
Datasheets: 1210R-120J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 1210R-120J
Part Number 1210R-120J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 124089 pcs Data sheet 1210R-120J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1210R-120K
1210R-120K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
In stock: 116928 pcs
Download: 1210R-120K.pdf
RFQ
1210R-104J
1210R-104J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
Download: 1210R-104J.pdf
RFQ
1210R-121K
1210R-121K
Description: FIXED IND 120NH 971MA 220 MOHM
Download: 1210R-121K.pdf
1210R-104F
1210R-104F
Download: 1210R-104F.pdf
1210R-121H
1210R-121H
Download: 1210R-121H.pdf
1210R-104K
1210R-104K