1210-820J
API DelevanAPI Delevan
1210-820J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1210-820J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM
Datasheets: 1210-820J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 1210-820J
Part Number 1210-820J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 138608 pcs Data sheet 1210-820J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1210-821H
1210-821H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
In stock: 85367 pcs
Download: 1210-821H.pdf
RFQ
1210-683F
1210-683F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD
Download: 1210-683F.pdf
RFQ
1210-820K
1210-820K
Description: FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM
Download: 1210-820K.pdf
Description: FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Download: 1210-682K.pdf