1210-472J
API DelevanAPI Delevan
1210-472J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1210-472J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Datasheets: 1210-472J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of 1210-472J
Part Number 1210-472J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 110346 pcs Data sheet 1210-472J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1210-471J
1210-471J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
In stock: 105594 pcs
Download: 1210-471J.pdf
RFQ
1210-472H
1210-472H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Download: 1210-472H.pdf
RFQ
1210-472G
1210-472G
Download: 1210-472G.pdf
Description: FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
Download: 1210-473J.pdf
1210-472F
1210-472F
Download: 1210-472F.pdf
1210-471K
1210-471K
Download: 1210-471K.pdf
Download: 1210-472K.pdf
Download: 1210-473F.pdf
Download: 1210-471H.pdf
Download: 1210-473G.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year