103-822KS
API DelevanAPI Delevan
103-822KS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 103-822KS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Datasheets: 103-822KS.pdf
  • Message
Specifications of 103-822KS
Part Number 103-822KS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 21140 pcs Data sheet 103-822KS.pdf
Related Products
Manufacturers: Mill-Max
Description: CONN PIN RCPT PRESS-FIT
In stock: 192135 pcs
Download: 1030-3-05-01-00-00-01-0.pdf
RFQ
103-822J
103-822J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Download: 103-822J.pdf
RFQ
Manufacturers: Mill-Max
Download: 1030-3-05-15-00-00-01-0.pdf
1030
Manufacturers: Adafruit
Description: USB WIFI MODLE W/ANT 802.11B/G/N
103-822JS
103-822JS
Manufacturers: API Delevan
Download: 103-822JS.pdf
103-822K
103-822K
Download: 103-822K.pdf
1030
Manufacturers: Vector Electronics & Technology, Inc.
Description: LAMINATE FR-4 36"X48"NO COPPER 0
In stock: 688 pcs
Download:
103-822H
103-822H
Download: 103-822H.pdf
Manufacturers: Keystone Electronics Corp.
Description: TERM TEST POINT SLOTTED .032"DIA
103-822HS
103-822HS
Download: 103-822HS.pdf
103-822GS
103-822GS
Download: 103-822GS.pdf
1030,GY
1030,GY
Manufacturers: Serpac Electronic Enclosures
Description: BELT CLIP GRAY
Download:
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year