103-680KS
API DelevanAPI Delevan
103-680KS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 103-680KS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM
Datasheets: 103-680KS.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 103-680KS
Part Number 103-680KS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 23305 pcs Data sheet 103-680KS.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
103-680JS
103-680JS
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM
In stock: 14914 pcs
Download: 103-680JS.pdf
RFQ
103-680M
103-680M
Manufacturers: API Delevan
Download: 103-680M.pdf
RFQ
103-680J
103-680J
Download: 103-680J.pdf
103-562K
103-562K
Description: FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
Download: 103-562K.pdf