103-560KS
API DelevanAPI Delevan
103-560KS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 103-560KS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM
Datasheets: 103-560KS.pdf
  • Message
Specifications of 103-560KS
Part Number 103-560KS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 24890 pcs Data sheet 103-560KS.pdf
Related Products
103-561G
103-561G
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM
In stock: 9890 pcs
Download: 103-561G.pdf
RFQ
103-560JS
103-560JS
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM
Download: 103-560JS.pdf
RFQ
103-561F
103-561F