103-470MS
API DelevanAPI Delevan
103-470MS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 103-470MS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
Datasheets: 103-470MS.pdf
  • Message
Specifications of 103-470MS
Part Number 103-470MS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 24989 pcs Data sheet 103-470MS.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
103-470KS
103-470KS
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
In stock: 21282 pcs
Download: 103-470KS.pdf
RFQ
103-470K
103-470K
Manufacturers: API Delevan
Download: 103-470K.pdf
RFQ
103-470JS
103-470JS
Download: 103-470JS.pdf
103-471G
103-471G
Description: FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Download: 103-471G.pdf
103-470M
103-470M