103-273GS
API DelevanAPI Delevan
103-273GS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 103-273GS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD
Datasheets: 103-273GS.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 103-273GS
Part Number 103-273GS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant