103-220KS
API DelevanAPI Delevan
103-220KS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 103-220KS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM
Datasheets: 103-220KS.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of 103-220KS
Part Number 103-220KS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 22479 pcs Data sheet 103-220KS.pdf
Related Products
103-220K
103-220K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM
In stock: 26696 pcs
Download: 103-220K.pdf
RFQ
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
Download: 103-183K.pdf
RFQ
103-220MS
103-220MS
Download: 103-220MS.pdf
103-220JS
103-220JS
Download: 103-220JS.pdf
103-220M
103-220M
Download: 103-220M.pdf
Download: 103-183JS.pdf
103-221F
103-221F
Description: FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
Download: 103-221F.pdf
103-221GS
103-221GS
Download: 103-221GS.pdf
103-183KS
103-183KS
Download: 103-183KS.pdf
103-221G
103-221G
Download: 103-221G.pdf
103-220J
103-220J
Download: 103-220J.pdf
103-221FS
103-221FS
Download: 103-221FS.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year