103-182JS
API DelevanAPI Delevan
103-182JS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 103-182JS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM
Datasheets: 103-182JS.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 103-182JS
Part Number 103-182JS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 16091 pcs Data sheet 103-182JS.pdf
Related Products
103-183GS
103-183GS
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
In stock: 7873 pcs
Download: 103-183GS.pdf
RFQ
103-183G
103-183G
Manufacturers: API Delevan
Download: 103-183G.pdf
RFQ
103-182J
103-182J
Description: FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM
Download: 103-182J.pdf
103-182K
103-182K
Download: 103-182K.pdf
103-182KS
103-182KS
Download: 103-182KS.pdf
103-182FS
103-182FS
Download: 103-182FS.pdf