1025R-78F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1025R-78F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM TH
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
3500 pcs
  • Message
Specifications of 1025R-78F
Part Number 1025R-78F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 31940 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1025R-74K
1025R-74K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM TH
In stock: 134052 pcs
Download:
RFQ
1025R-76G
1025R-76G
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 220UH 52MA 21 OHM TH
Download:
RFQ
1025R-76K
1025R-76K