1D16M1500
APEM Inc.APEM Inc.
1D16M1500 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1D16M1500
Manufacturer/Brand: APEM Inc.
Product description SWITCH JOYSTICK 6A 250V
Datasheets: 1D16M1500.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 454 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 454 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of 1D16M1500
Part Number 1D16M1500 Manufacturer APEM Inc.
Description SWITCH JOYSTICK 6A 250V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 454 pcs Data sheet 1D16M1500.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1D15UM
1D15UM
Manufacturers: Altech Corporation
Description: CIR BRKR THRM-MAG 15A LEVER
In stock: 3784 pcs
Download: 1D15UM.pdf
RFQ
1D1UL
1D1UL
Description: 1D1UL 1A CIRCUIT BREAKER D CHAR
In stock: 3711 pcs
Download:
RFQ
1D16UL
1D16UL
Description: 1D16UL 16A CIRCUIT BREAKER D CHA
Download:
1D1DL
1D1DL
Description: 1D1DL 1A CIRCUIT BREAKER D CHAR
1D16M1100
1D16M1100
Manufacturers: APEM Inc.
Description: SWITCH JOYSTICK 6A 250V
Download: 1D16M1100.pdf
1D15UL
1D15UL
Download: 1D15UL.pdf
1D16UM
1D16UM
Description: CIR BRKR THRM-MAG 16A LEVER
Download: 1D16UM.pdf
1D1UM
1D1UM
Description: CIR BRKR THRM-MAG 1A LEVER
Download: 1D1UM.pdf
1D16
1D16
Manufacturers: APEM Inc.
Description: CAP TACTILE ROUND FROSTED WHITE
Download: 1D16.pdf
1D15DL
1D15DL
Description: 1D15DL 15A CIRCUIT BREAKER D CHA
1D16DL
1D16DL
Description: 1D16DL 16A CIRCUIT BREAKER D CHA
1D15F1500
1D15F1500
Download: 1D15F1500.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year